Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | MG

MGA , 21
MGB , 1
MGF , 4
TD , 7
TF , 1
ZR , 6
ZS , 1
ZT , 2
21 Mar 21:37 ,

SHITET MAN 35 414 - VITI 2000

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 20:58 ,

Bager 4200 ton

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 12:08 ,

Vjam guses

10 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 11:20 ,

Shitet Golf 2

700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Dhj 12:10 ,

MG

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Dhj 18:36 ,

Shes

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Nën 22:57 ,

shes. ellte. urgjent dizell

350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Sht 17:29 ,

Blej termo 3kw ose 3.5kw me tulla

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Gush 14:04 ,

Shes veturen!

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Gush 21:49 ,

Lifan 250 Cc

850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Korr 22:22 ,

Shesim sprintera mercedes volsfagen etjj

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
03 Qer 22:21 ,

Shitet Laguna automatic 2.2

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Qer 11:06 ,

Shitet pikap

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Mar 20:27 ,

shes fellnen per golf

145 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Shk 09:46 ,

Golf 6

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 20:10 ,

Shes pasatin 1 vit regjistrim

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Jan 08:59 ,

Shes ps 3 !!urgjent!!

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 15:01 ,

prodajem autobus

15 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Jan 19:17 ,

shitet

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 17:01 ,

MG Rover 1.6 I 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Nën 21:23 ,

Mercury Monterey

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Tet 17:05 ,

Shitet vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Tet 11:23 ,

T4

111 222 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Tet 19:33 ,

shesim vektren bejm ndrrim

650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Sht 21:05 ,

Opel vektra Plin benzin

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Pri 11:21 ,

Passat

500 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Pri 12:36 ,

Shese veturen eshte ne gjendje te mir tiptop

2 000 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Pri 14:56 ,

Shes goll 2 me gjith porzon

300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Mar 18:39 ,

Shitet karroca

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 11:30 ,

Shitet karroca

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 12:39 ,

goma matador 15 91 h mp42

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Shk 18:34 ,

Golf-2

400 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Jan 22:09 ,

Gjip Musso

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 22:26 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Dhj 20:36 ,

Komb

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Nën 15:51 ,

045963354

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 12:55 ,

Shes kamera.

30 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Gush 21:40 ,

shess

2 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Gush 17:57 ,

shiten fellnet

500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Korr 15:42 ,

Rover Mg Zr

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 21:21 ,

ml 320

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Qer 12:14 ,

Zjarrefikes MAGIRUS DEUTZ

3 500 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Qer 19:51 ,

Shitet MG ZR (Rover25)

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 00:35 ,

Mercedes 190 i zi

450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Qer 00:27 ,

Mercedes 190

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Pri 21:29 ,

Bejm larjen e veturave mbrenda,kauqave dhe tepijav

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 20:09 ,

GJIP AMERIKAN SATURN VUE.

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 14:52 ,

Kamshtepizë

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 14:42 ,

mercedes

1 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
13 Mar 15:45 ,

shitet Mercedes Benz 190 D

1 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim