Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | MINI | 1300

07 Korr 11:10 ,

Shiten Gumat 11 per fergusan

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Shk 23:43 ,

INKUBATOR PËR ZOJ

130 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Gush 12:05 ,

Makina

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Shk 23:10 ,

Fellna per minikuper

220 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 20:18 ,

Mini coper

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim