Dragash | Makina | Vetura | MINI | Cooper D | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 08:30 Vetura , Lipjan

Mini cooper D 1.6

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Nën 15:45 Vetura , Vushtrri

Shitet MINI COOPER D/ Clubman

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 03:50 Vetura , Lipjan

Minicoper D Dhe Golf +

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Tet 17:00 Vetura , Mitrovicë

Mini 1.6 D

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Tet 21:02 Vetura , Lipjan

Shes vetura

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Gush 14:25 Vetura , Ferizaj

MINI Cooper -09 1.6 diesel NDRRIM ME VETUR RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Gush 12:18 Vetura , Prishtinë

Shitet Mini Coper D

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Maj 21:13 Vetura , Ferizaj

Mini cuper

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 10:50 Vetura , Prishtinë

MINI Cooper D -09 diesel NDRRIM ME VETUR ,PIKABI

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim