Artanë | Makina | Vetura | MINI | Cooper | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 21:04 Vetura , Malishevë

Mini Coper S 1 Vit RKS (Bej Ndrrim)

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:55 Vetura , Prishtinë

Minicooper viti 2009 benzin 1.6 manual 6 shpejtsi

5 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:49 Vetura , Prishtinë

SHES MINI KUPER BENZIN 1.6 VITI 2005 RKS 1 VIT

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:45 Vetura , Lipjan

Mini Cooper

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:12 Vetura , Lipjan

Mini cooper 1.6

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:03 Vetura , Mitrovicë

MINI COOPER 2007 FACELIFT

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:36 Vetura , Viti

shitet motorri i minicooper peugeot citroen 1.6B

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:07 Vetura , Gjilan

Mini cooper 1.6 b nga zvicrra

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Nën 00:43 Vetura , Mitrovicë

Shitet Mini Coper

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim