Artanë | Makina | Vetura | MINI | ONE

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Dje 08:41 ,

Mini Cooper One

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 19:13 ,

Mini Cooper 1.6 Benzin shite Urgjent dhe nderrim

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Gush 17:32 ,

N'Shitje

3 499 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 10:56 ,

Shes iveco

2 800 EUR Price Reduced

27 Mar 15:29 ,

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 15:32 ,

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 15:50 ,

Mini/one

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Jan 13:24 ,

vetura

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Jan 13:16 ,

vetura

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Jan 13:05 ,

vetura

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim