Artanë | Makina | Vetura | MINI | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 11:10 Vetura , Lipjan

MINI ONE 1.6 BENZIN VITI 2013 ME 92MIJ KM

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:07 Vetura , Lipjan

Mini Cooper

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:45 Vetura , Lipjan

Mini cooper 1.6

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:27 Vetura , Malishevë

Mini Coper S 1 Vit RKS (Bej Ndrrim)

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:46 Vetura , Vushtrri

mini cooper 2004 rks

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:36 Vetura , Viti

shitet motorri i minicooper peugeot citroen 1.6B

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:34 Vetura , Prishtinë

SHES MINI KUPER BENZIN 1.6 VITI 2005 RKS 1 VIT

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:23 Vetura , Prishtinë

Mini cooper countryman D

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:37 Vetura , Prishtinë

Minicooper viti 2009 benzin 1.6 manual 6 shpejtsi

5 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 03:50 Vetura , Lipjan

Minicoper D Dhe Golf +

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim