Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | MINI

1000 , 10
1300 , 5
Clubman , 16
Cooper , 318
Cooper D , 30
Cooper S , 102
Cooper SD , 2
Countryman , 13
ONE , 63
One D , 4
One First , 1
03 Qer 16:33
Linku:
,

Mini cooper All4 Contryuman dizel 1.6

10 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 15:09 ,

SHES MINI COPER 1.6 B PONORAM SPORT RKS 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:03 ,

Mini Cooper D Contryman ALL4 2.0 Diesel Automatik

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:56 ,

MINI CUPER 1.6 BENZIN VITI 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:12 ,

Mini cooper

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:39 ,

Mini cooper 1.4 b nga zvicrra

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:35 ,

Mini Cooper S All4 1.6i Manual Panorama ����

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:56 ,

SHITET MINI COOPER 1.4 BENZIN

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:54 ,

Mini CooperD Clubman 1.6 Diesel

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:13 ,

MINI COOPER ONE D 1.4 Diesel 2005 4650€

4 650 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:30 ,

Mini cooper 1.6

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:01 ,

Mini Cooper 1.6 benzin RKS

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:15 ,

Mini Cooper One D

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:13 ,

SHITET MINI CUPER BEXIN 1.6 ME RKS GJENDJE PREFEKT

3 333 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:42 ,

SHES MINI COOPER 1.4 TURBO DIZEL VITI 2004

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:37 ,

shitet motorri i minicooper peugeot citroen 1.6B

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:43 ,

Shitet Mini Coper

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:36 ,

Shes mini cooper 1.6

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:06 Shitorja ,

Mini Cooper 1.6 Dizell 6 Shpejci Viti 2008 "Panora

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:10 ,

Mini Cooper 1.6 Benzin shite Urgjent dhe nderrim

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 04:50 ,

Minicoper D Dhe Golf +

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Qer 17:43 ,

Mini Coper

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 17:18 ,

Mini coper

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 16:33
Linku:
,

Mini cooper All4 Contryuman dizel 1.6

10 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Qer 22:21 ,

Mini cooper

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Qer 16:45 ,

Shitet MINI COOPER D/ Clubman

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 10:25 ,

Mini Couper S

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Qer 19:17 ,

Mini cooper R50, park lane full option

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Qer 17:47 ,

Mini Cooper S

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
01 Qer 17:29 ,

Mini Cooper S 1.6 Turbo "FACELIFT" 2009 full ����

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Qer 15:02 ,

Shes

25 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Qer 11:14 ,

Mini Cooper

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:14 ,

shitet

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 13:48 ,

Mini cooper 2002 1.6 benzin

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 20:17 ,

Mini Cooper viti 1.6 dizel -09 NDRRIM I MUNDSHUM

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Maj 13:42 ,

COOPER S 2014 200 HP FULL OKAZION 51.000KM

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
25 Maj 15:36 ,

u shit

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 15:58 ,

Shes Mini

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Maj 21:44 ,

mini cuper 1.6 benzin

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Maj 17:03 ,

MiniCoper

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 23:52 ,

Ne gjendje te rregullt 7 muaj regjistrim

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 13:20 ,

MINI Morris

4 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 20:49 ,

Mini Cooper

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 20:49 ,

Mini Cooper

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 20:47 ,

Mini Cooper

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 20:46 ,

Mini Cooper S per pjes

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 20:44 ,

Mini Cooper S

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 15:05 ,

mini cooper 2004 rks

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Maj 23:08 ,

Mini Coper benzine 2001 Nuk boj ndrrim

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Pri 11:28 ,

Mini Cooper Countryman 2.0 SD ALL4 Automatik

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim