Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | MINI

Cooper , 8
Cooper D , 3
Cooper S , 1
Sot 17:29 ,

SHES MINI COPER 1.6 B PONORAM SPORT RKS 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:30 ,

Mini cooper

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:03 Shitorja ,

Mini Cooper 1.6 Dizell 6 Shpejci Viti 2008 "Panora

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 04:50 ,

Minicoper D Dhe Golf +

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Jan 23:36 ,

mini coper

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Gush 11:34 ,

Mini CooperS 1.6 Benzin

9 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Nën 11:46 Shitorja ,

Mini Cooper 1.6 Benzin 2002

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Shk 21:11 ,

MINI COOPER 1.6 benzin viti 2003 Flm u shit

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Dhj 13:28 ,

Mini Cooper 1.6 tdi -08

8 500 EUR

19 Dhj 13:57 ,

Mini Cooper 1.6 tdi -08

8 500 EUR

12 Nën 17:14 ,

Mini Cooper 1.6 tdi -08

8 500 EUR

09 Nën 15:23 ,

Mini Cooper 1.6 tdi -08

8 500 EUR

Në fillim