Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | MINI

1000 , 6
1300 , 3
Clubman , 6
Cooper , 287
Cooper D , 2
Cooper S , 95
ONE , 55
One First , 1
Sot 15:38 ,

Mini cooper

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:58 ,

Mini cooper 1.6

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:11 ,

Mini cooper 1.4 b nga zvicrra

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:08 ,

Mini Cooper S All4 1.6i Manual Panorama ����

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:37 ,

MINI CUPER 1.6 BENZIN VITI 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:37 ,

SHES MINI COPER 1.6 B PONORAM SPORT RKS 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:25 ,

SHITET MINI COOPER 1.4 BENZIN

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:10 ,

Mini Cooper 1.6 Benzin shite Urgjent dhe nderrim

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:03 ,

SHITET MINI CUPER BEXIN 1.6 ME RKS GJENDJE PREFEKT

3 333 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:43 ,

Mini Coper

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:18 ,

Mini coper

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:16 ,

Mini Cooper 1.6 benzin RKS

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 22:21 ,

Mini cooper

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Qer 01:43 ,

Shitet Mini Coper

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Qer 19:17 ,

Mini cooper R50, park lane full option

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Qer 17:47 ,

Mini Cooper S

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
01 Qer 17:29 ,

Mini Cooper S 1.6 Turbo "FACELIFT" 2009 full ����

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Qer 11:14 ,

Mini Cooper

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:14 ,

shitet

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 13:48 ,

Mini cooper 2002 1.6 benzin

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 10:45 ,

shitet motorri i minicooper peugeot citroen 1.6B

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 13:42 ,

COOPER S 2014 200 HP FULL OKAZION 51.000KM

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
25 Maj 15:36 ,

u shit

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 15:58 ,

Shes Mini

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Maj 21:44 ,

mini cuper 1.6 benzin

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Maj 17:03 ,

MiniCoper

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 23:52 ,

Ne gjendje te rregullt 7 muaj regjistrim

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 13:20 ,

MINI Morris

4 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 20:49 ,

Mini Cooper

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 20:49 ,

Mini Cooper

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 20:47 ,

Mini Cooper

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 20:46 ,

Mini Cooper S per pjes

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 20:44 ,

Mini Cooper S

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 23:08 ,

Mini Coper benzine 2001 Nuk boj ndrrim

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Pri 17:23 ,

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 09:08 ,

Ushit

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 15:29 ,

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 11:48 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 15:32 ,

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 14:55 ,

Mini coper

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Mar 12:16 ,

MINI COOPER S 2005 AUTOMATIK

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Mar 01:21 ,

2018 Mini Hardtop Cooper S

12 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Shk 09:26 ,

mini coper per pjes

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Shk 14:09 ,

Shitet Ndrrohet

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 10:34 ,

Shitet vetura mini cooper, viti 2003. KS deri 2021

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Shk 10:34 ,

Shitet vetura mini cooper, viti 2003.KS deri 2021

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Shk 10:34 ,

Shitet vetura mini cooper, viti 2003. KS deri 2021

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Shk 12:22 ,

Mini coper shum ne gjendje te mir

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
16 Shk 10:59 ,

Shitet Ndrrohet

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Shk 17:51 ,

Shes mini coper

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim