Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | MINI

1000 , 7
1300 , 3
Clubman , 6
Cooper , 247
Cooper D , 17
Cooper S , 73
Cooper SD , 1
Countryman , 12
ONE , 50
One D , 4
One First , 1
Sot 13:55 ,

MINI CUPER 1.6 BENZIN VITI 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:55 ,

SHES MINI COPER 1.6 B PONORAM SPORT RKS 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:23 ,

Mini Cooper D Contryman ALL4 2.0 Diesel Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:19 ,

SHITET MINI COOPER 1.4 BENZIN

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:19 ,

Mini Cooper S 1.6 Turbo "FACELIFT" 2009 full ����

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:13 ,

Mini Cooper 1.6 benzin RKS

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:33 ,

Mini CooperD Clubman 1.6 Diesel

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:45 ,

shitet motorri i minicooper peugeot citroen 1.6B

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:15 ,

Mini Cooper

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:12 ,

Mini Cooper One D

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:05 ,

Mini cooper 1.6

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:48 ,

Mini Coper s

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:49 ,

MINI COOPER ONE D 1.4 Diesel 2005 4650€

4 650 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:43 ,

Shitet Mini Coper

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:12 ,

SHITET MINI CUPER BEXIN 1.6 ME RKS GJENDJE PREFEKT

3 333 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:06 ,

Mini Cooper 1.6 Benzin shite Urgjent dhe nderrim

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:04 ,

Mini cooper

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:17 ,

Mini Cooper viti 1.6 dizel -09 NDRRIM I MUNDSHUM

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 19:48 ,

shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:07 ,

Mini Couper S

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Maj 16:45 ,

Shitet MINI COOPER D/ Clubman

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 15:36 ,

u shit

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 15:58 ,

Shes Mini

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Maj 21:44 ,

mini cuper 1.6 benzin

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Maj 17:03 ,

MiniCoper

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 14:02 ,

Mini cooper All4 Contruman dizel

11 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Maj 23:52 ,

Ne gjendje te rregullt 7 muaj regjistrim

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 13:20 ,

MINI Morris

4 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 15:05 ,

mini cooper 2004 rks

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Maj 23:08 ,

Mini Coper benzine 2001 Nuk boj ndrrim

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Pri 11:28 ,

Mini Cooper Countryman 2.0 SD ALL4 Automatik

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Pri 17:23 ,

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 09:08 ,

Ushit

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 15:29 ,

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 11:48 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 15:32 ,

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 12:16 ,

MINI COOPER S 2005 AUTOMATIK

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Shk 09:26 ,

mini coper per pjes

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Shk 19:04 ,

MiniCooper – CountryMan D - PANORAMA

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
27 Shk 13:56 ,

Mini cooper R50, park lane full option

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Shk 20:40 ,

Mini Cooper 1.4 Dizell Viti 2004

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 14:09 ,

Shitet Ndrrohet

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 10:34 ,

Shitet vetura mini cooper, viti 2003. KS deri 2021

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Shk 10:34 ,

Shitet vetura mini cooper, viti 2003.KS deri 2021

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Shk 10:34 ,

Shitet vetura mini cooper, viti 2003. KS deri 2021

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Shk 12:22 ,

Mini coper shum ne gjendje te mir

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
16 Shk 10:59 ,

Shitet Ndrrohet

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Shk 17:51 ,

Shes mini coper

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Shk 14:59 ,

shitet ndrohet

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 08:11 ,

Mini cooper

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim