Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Maserati

222 , 1
3200 , 2
4200 , 2
Ghibli , 6
Gransport , 1
Karif , 1
Levante , 4
MC12 , 2
Spyder , 1
23 Sht 10:57 ,

MASERATI GRANTURISMO 4.7 V8 S

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Gush 19:44 ,

maserati ghibli 3.0

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Korr 17:35 ,

Shes ose e nderroj me banes

53 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
27 Qer 21:45 ,

SERVISI I LlUPAVE

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Qer 12:56 ,

shitet makina

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
03 Maj 12:04 ,

Maserati Levante

70 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Maj 23:01 ,

tung

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Pri 21:09 ,

Shitet Maserati SQ4 Ghibli

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
28 Mar 18:46 ,

Maserati Granturismo

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Mar 18:38 ,

Maserati Granturismo

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Nën 21:27 ,

Iveco

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 12:36 ,

SHES LEGENIN PER FLOK

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Jan 15:46 ,

Ushit opel corsa 1.7 Dizell

Viti: 2002
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
17 Dhj 05:08 ,

Maserati lavante

80 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Dhj 04:47 ,

Maserati ghibli ti top

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Tet 13:26 ,

MASERATI GHIBLI

34 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Tet 19:58 ,

MASERATI QUATROPORTE

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Tet 13:12 ,

Maserati 3.0 Dizell Viti 2013 Rks 1 Vit

60 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Tet 19:06 ,

urgjent urgjent urgjent

16 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Sht 15:37 ,

Leshoj veturen Maserati Levante me qera.

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Gush 02:31 ,

Maserati Quattroporte Sport

50 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Korr 15:44 ,

Verifiko����‍♂️ Police denime ��

5 555 555 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 01:41 ,

shaban

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Shk 20:05 ,

Masarati

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 18:58 ,

Mclaren

1 000 000 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: > 500 000
22 Korr 23:16 ,

Mercedes

600 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: > 500 000
10 Qer 12:18 ,

massarati

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Korr 20:30 ,

Shes

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 14:29 ,

oferta speciale deri 01.04.16 pastrim kimik

30 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999


Në fillim