Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Maserati | 222

11 Jan 15:46 ,

Ushit opel corsa 1.7 Dizell

Viti: 2002
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Në fillim