Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Maserati | 4200

15 Qer 12:56 ,

shitet makina

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Qer 12:18 ,

massarati

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim