Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Maserati | Granturismo

07 Korr 10:47 ,

MASERATI GRAN TURISMO 4.7 V8 S

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Mar 18:46 ,

Maserati Granturismo

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Mar 18:38 ,

Maserati Granturismo

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Shk 20:05 ,

Masarati

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim