Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Maserati | Model tjetër

29 Pri 01:41 ,

shaban

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Korr 20:30 ,

Shes

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim