Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Maserati

27 Maj 11:26 ,

MASERATI GRAN TURISMO 4.7 V8 S

55 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Maj 23:01 ,

tung

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Në fillim