Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Maserati

4200 , 2
Ghibli , 1
Levante , 1
MC12 , 1
Spyder , 1
Dje 12:59 ,

Maserati Quattroporte S Facelift

36 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 10:53 ,

MASERATI GRAN TURISMO 4.7 V8 S

55 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Qer 18:32 ,

shitet makina

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
01 Maj 09:04 ,

Maserati Quattroporte

15 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
03 Pri 21:09 ,

Shitet Maserati SQ4 Ghibli

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
28 Mar 18:46 ,

Maserati Granturismo

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Mar 18:38 ,

Maserati Granturismo

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Qer 12:36 ,

SHES LEGENIN PER FLOK

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Tet 19:58 ,

MASERATI QUATROPORTE

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Tet 19:06 ,

urgjent urgjent urgjent

16 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Sht 15:37 ,

Leshoj veturen Maserati Levante me qera.

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Gush 02:31 ,

Maserati Quattroporte Sport

50 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Shk 20:05 ,

Masarati

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Korr 23:16 ,

Mercedes

600 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: > 500 000
10 Qer 12:18 ,

massarati

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim