Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Maserati

222 , 1
3200 , 1
4200 , 1
Ghibli , 1
Gransport , 1
Karif , 1
MC12 , 2
Spyder , 1
30 Maj 13:13 ,

Maserati Quattroporte S Facelift

36 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
01 Nën 21:27 ,

Iveco

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 12:36 ,

SHES LEGENIN PER FLOK

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Jan 15:46 ,

Ushit opel corsa 1.7 Dizell

Viti: 2002
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
10 Tet 13:12 ,

Maserati 3.0 Dizell Viti 2013 Rks 1 Vit

60 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Tet 19:06 ,

urgjent urgjent urgjent

16 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Korr 15:44 ,

Verifiko����‍♂️ Police denime ��

5 555 555 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 01:41 ,

shaban

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Sht 18:58 ,

Mclaren

1 000 000 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: > 500 000
22 Korr 23:16 ,

Mercedes

600 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: > 500 000
10 Qer 12:18 ,

massarati

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Mar 14:29 ,

oferta speciale deri 01.04.16 pastrim kimik

30 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim