Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Maybach

57 , 1
62 , 3
28 Maj 00:32 ,

Shiten 4 par fellne dhe goma

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
10 Maj 16:20 ,

Mërrci i Gönit

5 000 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 21:36 ,

Mercury

450 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Sht 21:12 ,

Shitet Mercedes Meybach S500 viti 2014

75 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 08:53 ,

Opell

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Shk 00:45 ,

Maybach 62

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Tet 13:36 ,

Zafira

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim