Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Maybach | 62

28 Maj 00:32 ,

Shiten 4 par fellne dhe goma

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
28 Shk 00:45 ,

Maybach 62

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Tet 13:36 ,

Zafira

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim