Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Maybach | Model tjetër

27 Shk 21:36 ,

Mercury

450 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Sht 21:12 ,

Shitet Mercedes Meybach S500 viti 2014

75 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 08:53 ,

Opell

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim