Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mazda | 121

21 Korr 08:05 ,

pjes Mazda 121

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Nën 18:07 ,

Shes MAZDA

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Sht 16:52 ,

Pikap

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Gush 13:02 ,

Mazda 2’5 dizell

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Maj 22:47 ,

Mazda 121

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Maj 15:15 ,

Mazda -- 1.3Benzin Boj Ndrime

850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 21:33 ,

Isniq

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Dhj 20:28 ,

U Shit Flm MerrJep

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Korr 12:43 ,

mazda 121

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Jan 02:31 ,

makina te hamiti

1 888 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Tet 01:26 ,

shitet

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 16:14 ,

shes motorr për mazda 1.7 dizell

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Tet 13:33 ,

mazda

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Sht 16:07 ,

Mazda me qmim te volitshum

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Gush 18:34 ,

Mazda 121 -93

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Gush 19:29 ,

Shitet Mazda -88 1.4 benzin

950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim