Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mazda | 2

Sot 18:34 Shitorja ,

Mazda 1.6 benzin

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 18:32 Shitorja ,

Mazda 1.6 Benzin

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Sht 21:24 ,

MZDA DIESELL 1.6 viti 2013 DIESELL

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 09:47 ,

shes mazda 2 e sa po ardhur nga danimarka

2 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Gush 19:25 ,

Mazda 2

4 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 00:05 ,

Mazda 2

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 13:12 ,

Mazd

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Jan 22:27 ,

Mazda 2 pa dogan

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 14:33 ,

Mazda 2 1.3 benzin nga zvicrra

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Jan 16:19 ,

shes mazda 2 hdi

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Maj 21:00 ,

Shitet Mazda 2. 1.3HP Benzin viti i prodhimit 2010

5 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Maj 11:06 ,

Shitet Mazda 2

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 08:49 ,

Gjypi

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Shk 20:50 ,

Shes Mazda 044138531

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Dhj 08:27 ,

Mazda 2009 70Mi Kilometra 1,3 Benzin

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
24 Sht 12:03 ,

Mazda

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Gush 10:21 ,

Shes mazda 2 TDI (DI) te kuqe

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Qer 15:59 ,

Shes mazda gjendje perfekte

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Shk 12:06 ,

shitet mazda 2 me 43000 km origjinale 1.3 benzine

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
11 Jan 14:12 ,

Gjip mazd

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
14 Dhj 19:40 ,

Mazda 2 1.4 diesel 2010

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999


Në fillim