Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mazda | 5

19 Sht 17:23 ,

Mazda 5 disel

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 15:05 ,

Shes mazda 5 dizell 2.0 viti 2008 045505565

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 15:12 ,

Mazda 5 Diesel 7 Ulse RKS

4 999 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 23:25 ,

Shitet Mazda 5 me 7 ulse viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 23:14 ,

mazda 5

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 22:28 ,

mazda 5 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 14:08 ,

mazda 5 5555€

5 555 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 21:19 ,

shitet mazda 5

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 17:09 ,

mazda 5

5 555 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 15:36 ,

mazda 5

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 21:59 ,

mazda 5 2009

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 09:56 ,

Blersit serioz

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Jan 19:54 ,

fave 2

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Jan 00:09 ,

Mazda 5

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 19:21 ,

Mazda5 2009, 2.0dizell - 7 ulese

4 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 10:46 ,

Mazda 5

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Sht 22:31 ,

Shitet mazda 5. 7 vende

7 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 17:29 ,

Mazda 5

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 12:40 ,

Shitet

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 21:58 ,

Mazda 5 /2.0 Diesel /7 Ulse

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Tet 18:16 ,

Mazda 2.0 dizel i doganuar dhe regjistruar Rks

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Gush 20:52 ,

Shitet Mazda 5, 2.2 diesel, me 7 ulese

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 22:46 ,

Mazda 5 2008 , 7ulse --- Ndrrim i mundshem

7 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Korr 00:19 ,

MAZDA 5 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 10:38 ,

mazda dizell 10 muj rexhistrim

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 14:34 ,

Shes Veturen

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Dhj 23:22 ,

Mazda 5

2 850 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 20:18 ,

Mazda 5 e sapo ardhur nga zvicrra e pa doganuar

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 14:42 ,

Mazda 5 2.0

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Pri 18:56 ,

Mazda 5.. 2.0 diesel 2008 7ulese

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 13:35 ,

Mazda 5

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 09:47 ,

MAZDA 5

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Dhj 08:22 ,

Mazda 5 -08

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Nën 16:16 ,

Mazda 5 -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 17:39 ,

MAZDA

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Mar 17:45 ,

Mazda 5 -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 16:14 ,

shes motorr për mazda 1.7 dizell

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Mar 23:02 ,

Mazda 5

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Dhj 16:40 ,

shitet

8 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999


Në fillim