Artanë | Makina | Vetura | Mazda | 5 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 13:52 Vetura , Prishtinë

Mazda 5 2.0 CD-Diesel 7-Ulese -09

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Sht 19:21 Vetura , Pejë

Mazda5 2009, 2.0dizell - 7 ulese

4 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 10:46 Vetura , Prishtinë

Mazda 5

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Sht 22:31 Vetura , Pejë

Shitet mazda 5. 7 vende

7 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 17:29 Vetura , Gjilan

Mazda 5

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 12:40 Vetura , Gjakovë

Shitet

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 21:58 Vetura , Drenas

Mazda 5 /2.0 Diesel /7 Ulse

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Tet 18:16 Vetura , Pejë

Mazda 2.0 dizel i doganuar dhe regjistruar Rks

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Gush 20:52 Vetura , Prishtinë

Shitet Mazda 5, 2.2 diesel, me 7 ulese

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim