Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mazda | 929

14 Nën 05:23 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim