Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mazda | B series

25 Qer 01:40 ,

Shitet mazda B 2500 dizell 4x4

11 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 20:41 ,

Xhip Mazda

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Tet 21:36 ,

Mazda B series dizel 2002

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 14:38 ,

Mazda 2.5Turbo Diesel 2006 4x4

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 16:56 ,

Mazda B250 me RKS 1 vit...!

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Pri 12:46 ,

Shitet Gjipi Mazda

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 14:50 ,

mazda

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 16:38 ,

4x4

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 19:10 ,

Shes gjipin Mazda Rks ne gjendje te mire

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 16:10 ,

MAZDA B2500

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Shk 23:30 ,

kombi Mazda E2200,

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Sht 16:29 ,

Mazda B2500 2.5 TDI ABS 4X4

8 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 15:18 ,

Mazda 4x4 B2500

4 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Qer 15:09 ,

MAZDA 4X4 diesel 1999

4 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Dhj 21:09 ,

Shitet Mazda b2500 4x4 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Nën 18:27 ,

Mazda gjip dizel 2.4

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Sht 21:00 ,

Mazda B2500

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim