Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mazda | BT-50

25 Maj 21:38 ,

Mazda gjip

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 17:16 ,

Gjip per Merakli

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 12:54 ,

Gjip per Merakli

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 21:53 ,

Gjip per Merakli

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 15:49 ,

Gjip per merakli

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 19:30 ,

Gjip per merakli

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 12:25 ,

Gjip per Merkli

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 14:16 ,

gjip per merakli

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 21:33 ,

Gjip per marakli

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 14:09 ,

Gjip per marakli

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Shk 19:35 ,

Mazda

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 10:39 ,

Mazda

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 17:19 ,

Mazda bt-50

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 22:41 ,

Mazda bt-50

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Dhj 19:54 ,

Mazda Bt-50

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Nën 19:40 ,

Kerr

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 15:43 ,

Mazda bt-50

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 08:25 ,

Gjyp, pikup 4x4

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Jan 20:36 ,

Mazda BT-50

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
20 Maj 12:51 ,

Shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 21:53 ,

Mazda b2500

9 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Sht 22:23 ,

Mazda BT-50 4x4

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Në fillim