Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mazda | Bongo

23 Nën 23:25 ,

mazda 1.5

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Nën 23:51 ,

Posa ardhur nga zvicrra ne gjendje prefekte

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim