Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mazda | CX-7

Sot 18:08 ,

Shitet Gjipi MAZDA CX 7, 4X4 MANUAL

10 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Qer 13:05 ,

Mazda CX-7

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Tet 21:17 ,

Mazda CX-7 dizel

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Tet 20:02 ,

Vetura ne shitje

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Tet 12:46 ,

Mazda

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Tet 18:20 ,

Shitet pa dogan

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Gush 16:50 ,

MAZDA CX-7 Disel

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 12:55 ,

Mazda

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Gush 09:16 ,

Mazba

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Gush 16:58 ,

MAZDA CX7 NË SHITJE

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999


Në fillim