Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mazda | Demio

15 Sht 14:15 ,

SHITET MAZDA BENXIN PER PJES

420 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Maj 22:19 ,

Shitet Mazda Demio, 1.4 benzin,

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Jan 21:50 ,

Shitet Mazda Demio, 1.4 benzin, fundi i vitit 1999

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Jan 17:22 ,

ECU PER MAZDA DMIO 1.3 16V

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Tet 09:29 ,

SHITET MAZDA DEMIO VETURE EKONOMIKE

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Sht 14:11 ,

SHITET MAZDA DEMIO

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Korr 15:12 ,

mazda 1.3 benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Qer 20:03 ,

Shes Mazda Demio 1.5 - Gjilan

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 20:44 ,

1.3

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Nën 23:45 ,

Mazda 1.5 benz

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Tet 23:04 ,

Mazda 1.5 benz 98

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim