Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mazda | E series

22 Qer 17:06 ,

Mazda 2.5 dizell

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 23:18 ,

Mazda kombi E2200, tranporter

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Korr 23:29 ,

mazda

680 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Maj 18:51 ,

MAZDA , E2000

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim