Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mazda | MX-3

07 Gush 20:55 ,

Shes mazda mx3 boi edhe ndrrim

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Korr 18:12 ,

Mazda M×3

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Maj 20:26 ,

shitet

Viti: 1996
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Qer 21:25 ,

Mazda Mx-3

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Maj 00:08 ,

mazda 1.5 benz

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Mar 21:41 ,

Mazda

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Nën 15:00 ,

shes dy mazda

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Tet 12:35 ,

mazda me defekt

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim