Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mazda | MX-6

25 Dhj 20:37 ,

Shitet ndrrohet

650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Dhj 18:54 ,

Shitet mazda MX-6

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 15:36 ,

Shitet ndrrohet

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 18:30 ,

Shes mazden urgjent 2.5B 24v

750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Tet 19:21 ,

Mazda MX-6

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Tet 17:31 ,

Shes ose ndrroj

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Qer 10:11 ,

Shitet vetura sipas marrveshjes bojm edhe ndrrim !

Viti: 1988
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Shk 13:46 ,

Shes gjipin mazda 2.5 dizell

5 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Shk 16:13 ,

Shes gjipin mazda 2.5 dizell viti 99

5 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Jan 17:38 ,

Mazda MX6

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 20:37 ,

Mazda

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 20:42 ,

Shes veturen

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 14:14 ,

Shes mazda mx-6 pa dogan

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Korr 10:04 ,

Mazda MX-6 -03

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 23:44 ,

Shes mazda 2006 ngjendje shum te mir

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim