Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mazda | Mazda2

01 Qer 02:46 ,

Mazda 2.5 4x4

10 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Maj 02:13 ,

Shitet xhipi 4X4 2.5d ne gjendje perfekte

3 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 21:08 ,

Mazda

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Dhj 21:04 ,

Mazda 2 dizel

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Dhj 21:26 ,

Mazda u shit 2700

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 22:04 ,

Shes gjip-mazda

5 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 11:02 ,

Shitet ne gjendje shume te mire

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Tet 14:34 ,

Shitet

750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Tet 11:50 ,

Shitet

750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Korr 12:41 ,

Mazda 2 benzin

650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 12:01 ,

Shes ndrroj mazden

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
02 Mar 20:57 ,

Shes xhipin

5 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 23:28 ,

shitet mazda

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Nën 20:08 ,

Shes veturen

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Gush 14:24 ,

Mazda 2

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Gush 12:00 ,

Shes veturen

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Gush 08:58 ,

Shes veturen

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Qer 22:45 ,

She's Mazten me tablla te huja

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 22:01 ,

mazda

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Mar 19:10 ,

shes motorr për mazda 1.7 dizell

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 10:38 ,

Kamionet

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Jan 21:17 ,

shes mazda

900 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Jan 00:37 ,

mazda 1.5 benz

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim