Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mazda | Mazda3

02 Mar 11:09 ,

shes veturen

1 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 14:56 ,

shes veturon e posa ardhur nga ch

1 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 19:10 ,

Shes veuteren

1 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Jan 19:38 ,

shes veturen

1 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 15:21 ,

shes veturen e ardhur prej ch

1 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 00:29 ,

shitet mazda

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim