Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mazda | RX-7

15 Pri 13:09 ,

Vetur

299 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Nën 17:46 ,

Mazda me tabela te svicrres

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Gush 19:39 ,

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim