Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mazda | Xedos

10 Sht 16:57 ,

MAZDA XEDOX BENZIN 2.0

450 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Jan 17:54 ,

shitet

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 16:13 ,

Shitey

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim