Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mazda

2 , 2
323 , 1
626 , 1
Dje 09:23 Shitorja ,

Mazda 1.6 benzin

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Qer 09:35 Shitorja ,

Mazda 1.6 Benzin

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Nën 20:41 ,

shitet ose ndrrohet mazda 323f 1.6benxin pa dogan

550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Dhj 00:33 ,

Mazda

800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim