Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mazda

121 , 15
2 , 21
3 , 67
323 , 236
5 , 37
6 , 143
626 , 123
929 , 1
B series , 16
BT-50 , 22
Bongo , 2
CX-5 , 4
CX-7 , 10
Demio , 10
E series , 4
MPV , 33
MX-3 , 8
MX-5 , 6
MX-6 , 15
Mazda2 , 23
Mazda3 , 6
Mazda5 , 22
Premacy , 77
RX-7 , 3
RX-8 , 16
Tribute , 46
Xedos , 3
12 Sht 10:57 ,

Vetura MAZDA 3

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Sht 16:57 ,

MAZDA XEDOX BENZIN 2.0

450 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Sht 16:07 ,

Mazda me qmim te volitshum

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Sht 23:31 ,

Mazda 6 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Sht 21:00 ,

Mazda B2500

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 11:28 ,

Mazda

1 550 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Gush 10:14 ,

Mazda -01

6 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Gush 18:34 ,

Mazda 121 -93

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Gush 23:55 ,

MAZDA 3 dizel -04

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Gush 12:38 ,

mazda 6

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 14:57 ,

Mazda 323F

650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Gush 23:21 ,

mazda 6

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 19:29 ,

Shitet Mazda -88 1.4 benzin

950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Gush 14:34 ,

mazda

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Gush 15:24 ,

Mazd 323f benzin 1.8 -89

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Gush 11:40 ,

Medza 323 f

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Gush 15:40 ,

Mazda 323 S 1.6

890 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Gush 17:52 ,

mazda 323f

3 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim