Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mazda

121 , 15
2 , 21
3 , 67
323 , 236
5 , 37
6 , 143
626 , 123
929 , 1
B series , 16
BT-50 , 22
Bongo , 2
CX-5 , 4
CX-7 , 10
Demio , 10
E series , 4
MPV , 33
MX-3 , 8
MX-5 , 6
MX-6 , 15
Mazda2 , 23
Mazda3 , 6
Mazda5 , 22
Premacy , 77
RX-7 , 3
RX-8 , 16
Tribute , 46
Xedos , 3
24 Nën 20:19 ,

Mazda Premecy dizel shitet per pjess

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 19:18 ,

Mazda 3 1.6 diesel 2007 Rks

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 11:27 ,

Mazda 6 2.0 Dizell 2005 Me Rks

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Nën 19:40 ,

Kerr

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 17:18 ,

Mazda

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 17:18 ,

Mazda 3

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 23:32 ,

Mazda mpv 2.5td 1997 ne gjendje te rrevullt

2 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 00:08 ,

MAZDA 626 v.p 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 13:46 ,

Mazda 5 dizel

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Nën 13:18 ,

Mazda 3 dizel

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 13:06 ,

Mazda

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 17:46 ,

Mazda me tabela te svicrres

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 16:26 ,

Mazda 3

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 20:04 ,

Shes mazda 2.5

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 05:23 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Nën 15:43 ,

Mazda bt-50

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Nën 19:01 ,

MAZDA 626 v.p 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Nën 16:09 ,

Pjes Mazda 323

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Nën 11:33 ,

Mazda 6

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 20:28 ,

Shitet Mazda3 1.6 ch (RKS)

4 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 08:25 ,

Gjyp, pikup 4x4

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
29 Tet 18:00 ,

Shitet Mazda RX-8

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Tet 17:23 ,

Mazda cx7 2.2 td 4x4

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 14:10 ,

Mazda 4x4

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Tet 11:34 ,

Mazda 6

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 21:17 ,

Mazda CX-7 dizel

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Tet 20:02 ,

Vetura ne shitje

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Tet 12:46 ,

Mazda

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 12:28 ,

Shitet Mazda3 1.6 ch (RKS)

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Tet 18:20 ,

Shitet pa dogan

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Tet 21:36 ,

Mazda B series dizel 2002

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 22:18 ,

Shes Mazd 323

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Tet 13:24 ,

Mazda CX-7

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Tet 09:52 ,

10th Anniversary Miata

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Tet 20:03 ,

Mazda 6

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Tet 18:14 ,

Ushit ushit flm merrjep Shes ose ndroj mazda

500 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 00:44 ,

Mazda 3

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 20:44 ,

Shitet Vetura mazda 4000 euro

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Tet 17:13 ,

Mazda 2.2 dizell

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 21:25 ,

Mazda 323 benzin

350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Sht 17:27 ,

Mazda 6

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 17:29 ,

Mazda 6 2.0 diesel

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 01:16 ,

Garancion motor dhe kilometra

29 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
20 Sht 11:19 ,

pjes Mazda 626 benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 19:11 ,

Shitet Mazda3 1.6 ch (RKS)

4 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 16:51 ,

SHITET MAZDA 3 1.6 2005 CH

4 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 17:25 ,

SHITET MAZDA 3 CH (2005) 1.6 DIZEL RKS

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 09:57 ,

Mazda 6 per pjes

650 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 08:24 ,

mazda 323

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Sht 19:21 ,

Mazda5 2009, 2.0dizell - 7 ulese

4 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim