Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mazda

121 , 15
2 , 21
3 , 67
323 , 236
5 , 37
6 , 143
626 , 123
929 , 1
B series , 16
BT-50 , 22
Bongo , 2
CX-5 , 4
CX-7 , 10
Demio , 10
E series , 4
MPV , 33
MX-3 , 8
MX-5 , 6
MX-6 , 15
Mazda2 , 23
Mazda3 , 6
Mazda5 , 22
Premacy , 77
RX-7 , 3
RX-8 , 16
Tribute , 46
Xedos , 3
09 Dhj 12:55 ,

Mazda

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Dhj 02:31 ,

mazda 1.8 B 1996 sport

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Dhj 19:11 ,

Mazda 6 BOSE 2.2

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 19:45 ,

mazda 3

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Dhj 18:38 ,

mazda 626 e ardhun nga ch pa dogn

560 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Dhj 15:59 ,

Mazda 3

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Nën 20:31 ,

ndrrim gjypin 4×4 tip top i ardhur nga zvicra

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 20:34 ,

mazda 2.0 tdi vp 2004 gjendje shum e mir

3 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Nën 22:48 ,

Shitet Mazda Tribute Plin/Benzin

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Nën 22:36 ,

Shes Mazda Tribute 2003 plin - Benzin

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Nën 18:54 ,

Mazda

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Nën 04:01 ,

Mazda premacy

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Nën 08:48 ,

Shitet Mazda Tribute

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 18:10 ,

Mazda 626 2.5 v6 24v benzin

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 20:36 ,

Ndrroj gjypi 4x4 i sapo ardhur nga zvicrra tip top

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 21:59 ,

Shitet

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Nën 08:51 ,

Mazda 6

8 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Nën 21:15 ,

fejzi 044273492

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Nën 19:49 ,

Vetura ne shitje

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Nën 20:41 ,

shitet ose ndrrohet mazda 323f 1.6benxin pa dogan

550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Nën 17:41 ,

Mazda6

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 15:53 ,

Shitet vetura

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Nën 18:16 ,

Shitet mazda mx5

3 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Nën 11:20 ,

Vetura ne Shitje

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Nën 01:39 ,

Boj ndrim me vetur pa dogan

750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
01 Nën 15:31 ,

Kontakt +38345648753 boj ndrim me vetur pa dogan

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Tet 19:46 ,

Ndrrim me vetur Mazda I ardh nga zvicrra

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 20:57 ,

shes Mazda premy

700 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Tet 19:31 ,

Mazda Premacy

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Tet 14:39 ,

shes mazden 1.6 i rexhistruar ( derijanar 2019)

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Tet 18:16 ,

Mazda 2.0 dizel i doganuar dhe regjistruar Rks

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Tet 15:35 ,

Shes mazden

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 19:21 ,

Mazda MX-6

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Tet 17:31 ,

Shes ose ndrroj

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Tet 09:18 ,

shess

8 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Tet 18:32 ,

4x4

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 11:02 ,

Shitet ne gjendje shume te mire

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 21:23 ,

mazda 2.5 disel

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 14:34 ,

Shitet

750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Tet 11:50 ,

Shitet

750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Tet 19:07 ,

urgent

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 22:21 ,

Shes veturen Mazda 6

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Tet 20:41 ,

shes mazda ose ndrroj tribute e ardhur nga zvicrra

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 01:28 ,

Shes ose Ndrroj Mazda E Ardhur nga zvicrra Japan

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 19:48 ,

Mazda 3

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Tet 17:07 ,

MAZDA MPV

1 899 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Tet 16:51 ,

MAZDA MPV

1 899 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
01 Tet 19:23 ,

shitet urgjent mazda ose nderrohet me kombi

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 20:41 ,

Shes veturen mazda premacy

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 21:22 ,

Shes Mazda 626

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim