Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mazda

121 , 15
2 , 21
3 , 67
323 , 236
5 , 37
6 , 143
626 , 123
929 , 1
B series , 16
BT-50 , 22
Bongo , 2
CX-5 , 4
CX-7 , 10
Demio , 10
E series , 4
MPV , 33
MX-3 , 8
MX-5 , 6
MX-6 , 15
Mazda2 , 23
Mazda3 , 6
Mazda5 , 22
Premacy , 77
RX-7 , 3
RX-8 , 16
Tribute , 46
Xedos , 3
12 Qer 22:26 ,

Mazda

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Qer 00:29 ,

shitet mazda

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Qer 12:21 ,

Shes mazda

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 21:38 ,

Mazda me 7 ulëse URGJENT!

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Maj 18:14 ,

vetur mazda shitet urgjen 550 euro

550 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 19:33 ,

Shitet Mazda 3 1.6 turbo dizell

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 04:15 ,

Mazda 323-Naftë

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Maj 12:51 ,

Shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 21:00 ,

Shitet Mazda 2. 1.3HP Benzin viti i prodhimit 2010

5 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Maj 15:15 ,

Mazda -- 1.3Benzin Boj Ndrime

850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 20:33 ,

Shes

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 21:33 ,

Ndrrim me skuter

300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 20:13 ,

Shitet ose ndrrohet me skuter

350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 18:52 ,

Shitet Mazda 323F

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Maj 18:42 ,

Shes MAZDA 323 për pjesë / i aksidentuar

300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 15:34 ,

Shes mazda RX8

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 21:33 ,

Isniq

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Pri 11:33 ,

Shitet Mazda 5, 7 ulese e doganuar viti 2009

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 19:55 ,

Shitet Mazda 3

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Pri 10:36 ,

Shes dhe ndrrohet MAZDA MPV 2.0 dizell

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Pri 18:14 ,

Mazda Mpv

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 20:00 ,

MAZDA 323 B

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 20:09 ,

Shes veturen Mazda 323 ne Prishtine

1 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 12:48 ,

Mazda

900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 16:26 ,

U Shittt

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 19:27 ,

Mazda 626 me rks -97 regjistrim 7 muaj

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 16:36 ,

Mazda 323 per pjese

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 12:01 ,

Shes ndrroj mazden

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
12 Pri 11:51 ,

shitet

900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 22:09 ,

Mazda 323 f

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 00:20 ,

Mazda premacy 2.0 16v

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 22:25 ,

Shiten pjest per Mazda 323 F

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 21:57 ,

Mazda B2500 2001 diesel

5 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 16:47 ,

Shitet Mazda ngjendje perfekte boj edhe ndrrim

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 20:05 ,

Mazda 626

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 21:33 ,

Mazda 323f

750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Mar 05:09 ,

Shes Mazda Premacy 2.0 Dizel

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 23:25 ,

MAZDA MPV

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 14:25 ,

mazda 626 dizell

300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Mar 14:17 ,

mazda 626 dizell

300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Mar 14:04 ,

Mazda 626 dizell

300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Mar 08:36 ,

Mazda 323 bg

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 21:47 ,

Shes Mazden në gjendje prefekte...

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 17:07 ,

Shitet vetura

400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 00:05 ,

Shitet mazda 323 bg 1.6

900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 10:21 ,

Vetura

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 16:36 ,

Mazda 3 viti 2013

7 999 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Mar 16:36 ,

Mazda 6

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Mar 14:39 ,

Mazda 323f

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim