Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mazda

121 , 15
2 , 21
3 , 67
323 , 236
5 , 37
6 , 143
626 , 123
929 , 1
B series , 16
BT-50 , 22
Bongo , 2
CX-5 , 4
CX-7 , 10
Demio , 10
E series , 4
MPV , 33
MX-3 , 8
MX-5 , 6
MX-6 , 15
Mazda2 , 23
Mazda3 , 6
Mazda5 , 22
Premacy , 77
RX-7 , 3
RX-8 , 16
Tribute , 46
Xedos , 3
18 Maj 23:05 ,

Mazda 323 dizell 1.5 rks i skaduar

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 12:34 ,

Mazda 323 Benzin 1.5

1 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 12:42 ,

U shit flm Mazda 6 pa dogan ����

1 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Gush 20:55 ,

Shes mazda mx3 boi edhe ndrrim

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Jan 17:22 ,

ECU PER MAZDA DMIO 1.3 16V

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Tet 21:23 ,

mazda 2.5 disel

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 11:23 ,

shitet mazda323f 1.6benxin pa dogan boj ndrrim

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Sht 14:40 ,

shiten dy veturat

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Sht 16:38 ,

4x4

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 12:36 ,

Shitet mazda

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Nën 13:33 ,

mazda6 si dhe pjes per citroen saxo edhe pezho

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 16:46 ,

Mazda 6 dizell 2.0

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Dhj 23:15 ,

U Shit Flmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

5 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Qer 22:56 ,

Shes mazda 6 rks

12 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 01:16 ,

Garancion motor dhe kilometra

29 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
19 Pri 17:11 ,

Mazda

45 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 17:11 ,

Mazda 323 benzin

45 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 11:56 ,

shiten kurtnet e para dhe nje jaboqic per mazda

45 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Jan 00:02 ,

Lerkoj pjes per mazd 323

60 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Shk 18:13 ,

Shitet vetura

100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Pri 12:50 ,

Shes orgjent bicikleten posa ardhur nga ch

125 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Tet 14:29 ,

motorri I druve makita

140 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 13:09 ,

Vetur

299 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Maj 21:33 ,

Ndrrim me skuter

300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 18:42 ,

Shes MAZDA 323 për pjesë / i aksidentuar

300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 14:25 ,

mazda 626 dizell

300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Mar 14:17 ,

mazda 626 dizell

300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Mar 14:04 ,

Mazda 626 dizell

300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Dhj 21:43 ,

Mazda 323

300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Shk 11:21 ,

shes Mazda B2000

300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Dhj 12:07 ,

Mazda 626 2.0 -87 per Pjes 320€

320 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 21:27 ,

mazda 323

330 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 18:38 ,

Shes veturen te interesuarit te paraqiten

350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 15:42 ,

Vetur

350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Sht 21:25 ,

Mazda 323 benzin

350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Maj 20:13 ,

Shitet ose ndrrohet me skuter

350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 19:30 ,

Mazda 323 Karavan

350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 12:58 ,

shes veturen ose ndrroj

350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 16:16 ,

Saturn 1.9 dizel 93

350 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 11:50 ,

mazda 323

350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Jan 18:57 ,

Shitet mazda me regjistrim

350 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Mar 18:14 ,

shes mazda 626

370 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Qer 21:48 ,

Mazda 323, 1,6 benzin

370 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 19:59 ,

shitet mazdaa

370 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Dhj 15:53 ,

mazda626 2,0disel

380 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Gush 12:14 ,

u shit

400 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 12:31 ,

Mazda 323f

400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Mar 17:07 ,

Shitet vetura

400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 18:15 ,

Mazda 1.3 benzin

400 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Në fillim