Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | 200

Dje 23:07
Linku:
,

Mercedes amg paket

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Dje 23:07 ,

Tashme edhe ne Kosove Fito para 100% sakt online

500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:07
Linku:
,

Mercedes amg paket

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 22:59 ,

Mercedes C200 cdi Rks

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:41 ,

Mercedes

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:48 ,

URGJENT Shitet vetura

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:13 ,

Mercedes benz

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 19:48 ,

logo, uebfaqe interneti dhe aplikacion, 150€=1VIT

150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:33 ,

Mercedes benz

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:28 ,

Mercedes slk kabriolet 2012.140.000 km.

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 12:04 ,

Shes Mercedes E200

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 11:31 ,

Mercedes Benz Citan 111

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 22:38 ,

mercedes c

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 20:23 ,

Mercedes

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 20:01 ,

Shitet

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 19:11 ,

Mercedes

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 15:28 ,

Shitet Mercedes W124 200D Ne Gjendje Shum Te Mir

2 250 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 12:01 ,

Mercedes c200 2004

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 10:59 ,

Mercedes 12 13

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Sht 02:20 ,

Shitet ose ndrrim

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Sht 21:17 ,

Shitet vetura ne gjendje te rregullte

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Sht 15:53 ,

Mercedes Benz

95 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Sht 12:19 ,

Mercedes Benz C200

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 11:16 ,

Mercedes Vito - 2.0 URGJENT

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 14:26 ,

Mercedes 200 1987

1 600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Sht 11:12 ,

mercedes 200 qmimi 800$ ka gumat e veres dimrit

800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Sht 20:12 ,

Sprinter 515, 2008 i ardhur nga gjermonia

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Sht 17:33 ,

Mercedes cdi 200

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Sht 17:25 ,

Kamion Mercedes

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Sht 13:27 ,

Mercedes c200 i posa ardhur nga zvicrra

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 09:25 ,

Shitet

11 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Sht 13:03 ,

Shitet Vilushkar i posa ardhur nga gjermania

3 300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Sht 09:48 ,

Shes Kamioneten Mercedes Benz 208

1 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 14:20 ,

Shitet

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 10:10 ,

Shitet urgjen oferta 24 or vlen Mercedes 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Sht 20:09 ,

Shitet

2 100 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 14:59 ,

Mercedes

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Sht 17:26 ,

Shitet Mercedes Benz

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Sht 15:27 ,

Mercedes 200

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Sht 12:25 ,

Vetura në Shitje

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 13:31 ,

Mercedes e klas 2016

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Sht 22:17 ,

Mercedez benc

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Sht 18:48 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Sht 11:32 ,

Mercedes 124D 044444566

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Sht 10:23 ,

Mercedes w124E

3 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 20:23 ,

U shittt

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Gush 20:23 ,

U shittt

990 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Gush 12:28 ,

Shes mercedes 200 2.0 dizel ushit Flm merrjep

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 16:47 ,

Mercedes cabrio 200 kompressor

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Gush 17:12 ,

Vetur

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 07:01 ,

Shitet Mercedes benz 200D

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim