Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | 220

29 Maj 14:18
Linku:
,

Mercedes Benz E Class 220

3 299 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 450 000 - 499 999

Dje 23:31 ,

Sprinter 213 cdi dsg me 5 ulse

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:02 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:56 ,

Mercedez 220 rks

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:35 ,

Shitet mercedezi c220

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:53 ,

Shitet merced3si Automatik 220 cdi

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:50 ,

Mercedes Benz E 220

13 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:47 ,

shes mercedes 2.2 cdi automatik RKS

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:46 ,

Shes Mercedes benz pa dogan

3 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:43 ,

✔️MERCEDES E 220 CDI BLUE EFFICIENCY RKS 1 VIT✔️

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:54 ,

Mercedes.1.5.Dizel.Me Klim Regj.29.11.2029.Aksion

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:41 ,

Mercedes-Benz E 220 CDI automatik

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:39 ,

Mercedes-Benz Eklas 220 CDI rks automatik

2 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:39 ,

Mercedes c220 automatik 2001 rks

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:38 ,

Mercedes vito 111 viti 2006

4 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:26 ,

Mercedez c220

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:18 ,

shes mercedes vito 220 cdi

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:13 ,

Shitet mercedes vito boi dhe ndrrim

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 17:17 ,

Shitet e kllas 2.2 cdi dizell regjistrim 6 muj

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 16:02 ,

Mercedes

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:21 ,

Mercedes 220 e class

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:16 ,

Mercedes C220 Dizell 93 ELEGANCE RKS

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:01 ,

MercedesC220 Avtumatik Cdi

5 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:30 ,

Mercedes Benz C 220 cdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:15 ,

Mercedes Benz E220cdi edhe ndrrim

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:00 ,

MERCEDES E CLAS 2.2 CDI AUTOMATIC 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:00 ,

MERCEDES E CLAS 220 CDI AUTOMATIC NDRRIM PO

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:53 ,

Mercedes benz E220

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 13:08 ,

Mercedes c220

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:28 ,

Mercedes C220 Automatic

4 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:15 ,

MERCEDES C220 ///AMG LINE FULL OPSION 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:57 ,

Lt sprinter 313 cdi me friz me dogan pagune

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:57 ,

Lt sprinter 316 cdi me klim me dogan pagune

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:46 ,

Mercedes c 220 cdi automatik

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:46 ,

vito maxi viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 06:57 ,

Shes mersedesin gjendje rregull

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 20:01 ,

mercedez 220 E 2005 baj edhe ndrrim

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Maj 19:58 ,

mercedes E 220 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Maj 18:34 ,

Mercedes-Benz C 2.2 CDI Avantgard

8 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 17:47 ,

Arian

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Maj 15:38 ,

Benzi cdi 220dizel

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Maj 15:28 ,

Benzi c class 2.2 cdi.

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Maj 15:24 ,

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 12:57 ,

Mercedes Benz E 220

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 12:23 ,

Mercedes C 220 CDI

32 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 11:33 ,

Mercedes E 220 bluetec

36 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Maj 10:48 ,

Mercedes Benz c220

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim