Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | 230

28 Maj 15:39 ,

Auto pjes lali

20 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 23:01 ,

- SLK MERCEDES 230 BENXIN RKS CABRO•

6 100 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Maj 17:42 ,

-Mercedes SLK Kompresor 230 Targa Te huja-

5 500 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 19:54 ,

Shitet kamioni vinq

6 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Maj 14:55 ,

����BENZ S/CUPE 2.3 I DOGANUAR 1-VIT RKS����

8 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Maj 01:11 ,

Emell 230

5 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Pri 09:08 ,

Shes mercedes benz

2 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 20:08 ,

Mercedes

2 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 16:08 ,

Mercedes vito

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 15:48 ,

Mercedes vito

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Shk 22:00 ,

Mercedes ML 230 B

3 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Shk 15:11 ,

Vito

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 23:20 ,

Mercedes benz clk230 kompresor

950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Jan 11:36 ,

mersedes 208 kamionet

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Jan 17:34 ,

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Jan 10:48 ,

Mervedes c230 benzin automatik 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Dhj 16:08 ,

shitet kamioneta

1 250 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Dhj 01:18 ,

benz

25 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
04 Dhj 00:57 ,

mecerdes bsnz

25 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Sht 09:32 ,

Shitet mercedes sprinter

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Gush 13:22 ,

Mecedes slk 230 benz viti 1999

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Gush 12:25 ,

Mercedes 123 Viti 1978

4 400 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 22:50 ,

Shitet mini busi

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 21:34 ,

Mercedes Sprinter 308d rks i skadum

4 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Qer 22:29 ,

kombi shitet

4 300 EUR

08 Qer 11:02 ,

shes viton 2.2 dizel i thjesht

1 799 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Qer 12:37 ,

shes viton 2.2 dizel i thjesht

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Maj 16:33 ,

Mercedes Benz 230

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 16:22 ,

Mercedes 230

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 12:55 ,

Mercedes E230 Rks 10 Muj I Shitur I Shitur

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 08:47 ,

Sprinter 314 i sapo ardhur nga CH

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Mar 21:06 ,

shesu kombi sprinter 308 bana dhe drrim me t4 G4

3 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 08:56 ,

shesu kombi dhe bana drim me golfe4ose 5

3 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 16:35 ,

U shit

9 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Shk 13:38 ,

shesu kombi gjendje shume te mir

3 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Jan 14:59 ,

Ixbox

200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Jan 11:51 ,

Shes

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Dhj 12:05 ,

Mercedes

1 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Nën 20:52 ,

Shitet mersedesi viti 85

2 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Nën 23:26 ,

Fellne me goma

150 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Nën 10:22 ,

Shes Kombi Mercedes vito

7 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 19:00 ,

Mercedes Oldtimer 230

Viti: 70-at
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Tet 17:55 ,

ML 230 bejm ndrrim shtoj pare

3 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 11:32 ,

shes mercedes c230 kompresor 96 mij km 2005

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Tet 20:36 ,

Shitet mercedezi 2.3

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Tet 20:11 ,

Viti 1981 gjendje shum te mir

2 700 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 18:35 ,

Mercedes Benz 230

2 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Tet 14:41 ,

Shitet

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Sht 20:05 ,

Mercedes benz 230 i rks 9 muj

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Sht 15:15 ,

Urgjent Shitet mercdes sprinter rks 10 muj

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim