Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | 260

06 Maj 12:41 ,

Mercedes

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 15:10 ,

Mercedes 260 dizel

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Shk 20:38 ,

SHITET MERCEDES I BARDH 600 EURO

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 17:53 ,

SHITEN KOMBIBUSAT

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Dhj 11:07 ,

shitet Mercedes 2.7

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Dhj 19:12 ,

Mercedes 260 benzin

Viti: 1990
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Sht 23:52 ,

Kali

550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Sht 22:03 ,

AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Gush 17:20 ,

U shit flm merrjep Mercedes E -05 me 185 mij km

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Gush 13:49 ,

Shes Mercedes E -05 me 183 mij km ndrrim me golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Korr 20:44 ,

Shitet Mercedes C240 Kombi

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Tet 19:16 ,

Mercedes benz 208

2 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 02:00 ,

Fellne

700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Korr 12:55 ,

Honda 750 kubik gjendje perfekte

850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Maj 14:55 ,

shitet

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Mar 16:44 ,

Shes Mercedesin 3.0 Dizel

700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Nën 08:07 ,

Mercedes a klas

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Nën 13:47 ,

Rimorkio

1 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Korr 21:34 ,

Shitet Mercedes benz

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Dhj 13:55 ,

Mercedes E 260

2 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Tet 20:58 ,

Mercedes Benz

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Tet 17:47 ,

Mercedes Benz-E260

1 100 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 07:27 ,

Shes mercedesin 260 automatik

1 900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 11:15 ,

Shitet vito 2500e rks deri nmujn e 10

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Dhj 00:12 ,

Mercedes Benz

1 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 20:52 ,

Mercedes E

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim