Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | 290

Dje 18:10 ,

Shitet minibusi

4 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 23:27 ,

Shitet Mercedesi

3 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 21:18 ,

Mercdes

1 200 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Mar 10:56 ,

Shlep mercedes

3 300 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 22:35 ,

Mercedes sprinter frigo 312

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Shk 10:07 ,

Shitet Mercedes e290 pa dogam Per Pjes

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 22:24 ,

Shitet dhe nrrohet kombi mercede benz

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 20:31 ,

Shes Mercedes E 290

5 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 00:29 ,

mecerdes benz

25 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Dhj 00:17 ,

mecerdes benz

25 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Nën 23:46 ,

Komb sprinteri furgon 2.9 cdi viti 2000

3 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 11:24 ,

Shes Sprinter 212d

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Sht 19:35 ,

Sprinter 212d

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Sht 17:52 ,

Sprinter 212d

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Sht 15:05 ,

Sprinter 212d

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Sht 14:57 ,

Sprinter 212d

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Sht 11:37 ,

Sprinter 212d

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Sht 11:18 ,

Sprinter 212d

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Maj 14:53 ,

U shit flm

15 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Mar 11:42 ,

Shes dhe bejm ndrim

1 999 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 17:04 ,

Mercedes290 Avantgarde Dizel 290

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 18:02 ,

mersedes

17 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 18:10 ,

shes mersedesin

12 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 18:51 ,

Shitet

10 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Jan 19:07 ,

shitet

15 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Dhj 19:02 ,

shitet

11 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Dhj 19:46 ,

Shitet mercedesi 2.9 automatik me KLIM

3 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Dhj 22:09 ,

Shitet Mercedes-Benz E-class 290

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Dhj 22:09 ,

shitet mercedes benz e-clas 290 5 klipsh

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 15:07 ,

Shes mercedesin E clas 2.9 dizell automatik

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Dhj 16:31 ,

Shitet mercedesi ne gjendje te rregullt

3 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 16:50 ,

shes mersedesin

25 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Dhj 11:47 ,

shitet mersedes E290 turbo 2000

799 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
13 Nën 10:22 ,

Shitet Mercdesi

3 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Tet 10:59 ,

U shit flm

24 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Tet 19:37 ,

ushit flm merrjep

2 850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Tet 20:36 ,

Shitet lveco

1 750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Tet 20:12 ,

ushit

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 14:06 ,

Mercedes-benz E290

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: > 500 000
30 Gush 21:34 ,

shes ndrroj Mercedes E290

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 14:45 ,

I Shitur....Sprinter Kamjonet 212

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Korr 13:34 ,

IVECO KOMBI

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Qer 23:07 ,

Shitet iveco

1 750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Qer 17:14 ,

Shitet iveco

1 750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
18 Qer 17:02 ,

Shitet iveco

1 750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
17 Qer 17:50 ,

Iveco

1 750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Qer 17:42 ,

Iveco

1 750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
14 Qer 18:31 ,

shitet

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Maj 19:09 ,

Shitet Mercedes-Benz 290td rks edhe 4 muj

3 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 19:49 ,

Mercedes sprinter 312d Frigo

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim