Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | 380

Dje 23:33 ,

Sprinter 2003 me dogan cdi

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 08:37 Shitorja ,

Blejm vetura

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
19 Jan 15:04 ,

Kamionet

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Dhj 00:17 ,

mecerdes benz

25 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Korr 20:19 ,

Shes bandasha alumini per kamjona 390

390 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Korr 01:10 ,

Bandasha alumin per kamjona 390

390 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Korr 00:58 ,

Bandasha alumin per kamjona 390

390 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 21:02 ,

Shes 508

1 200 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 21:22 ,

Shiten 3 veturat

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 13:45 ,

mersedes 307 dizel regjistrim deri mars 2019

1 100 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Korr 17:18 ,

SHITET MERCEDES (FRIGO 0/-5*c) 308 CDI - 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 10:14 ,

Mercedes Benz SE 380

3 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 20:00 ,

Shitet sprinteri

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 18:52 ,

Shitet sprinter dizell 2.4

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 18:26 ,

Shitet shprinteri

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Nën 19:35 ,

Shitet Mercedes-Benz 380

4 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 18:00 ,

Shitet Mercedes- Benz 380

4 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 15:51 ,

Shes mercede-benz 380

3 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 13:14 ,

Mersedes spriter

3 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Gush 13:16 ,

Shes veturen mercedes-benz

4 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 12:14 ,

Shitet Mercedes-benz 380 kupe

4 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 18:24 ,

Shes Mercedes 3.8

3 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 11:11 ,

Mercedes

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 19:39 ,

spriter 308 dizell

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 14:46 ,

Shitet mercedes

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Nën 19:40 ,

Kamjon

3 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Nën 19:21 ,

Kamjon

3 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Nën 11:31 ,

Mercedes vito 1 vit rks

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 12:21 ,

MERCEDES DIZELL 380D

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 13:52 ,

Mercedess sprinter

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 00:07 ,

Mersedes 308

Viti: 1994
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
23 Shk 14:58 ,

Mercedes Benz 308 URGJENT !!!!!!!!!!!!!!

2 050 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 17:01 ,

Mersedes 308

Viti: 1994
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
22 Shk 17:01 ,

Mersedes 308

Viti: 1994
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
22 Shk 13:57 ,

Mersedes 308

Viti: 1994
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
19 Shk 18:57 ,

Shes mercedes kombi ne gjendje shum te mir

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Shk 18:02 ,

Mersedes

3 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
25 Jan 18:37 ,

Mersedes

3 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
31 Dhj 23:46 ,

Mercedes

3 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
31 Dhj 23:05 ,

I posa ardhur nga Gjermania

3 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Tet 22:51 ,

shitet ose ndrrohet mercedes 309

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Gush 19:42 ,

Sprinter 308 CDI

3 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim